Villa a vendre a WASSENAAR avec reference 19808683276 Groot Haesebroekseweg 61, 2243 EE WASSENAAR
Réf. NY100023

Netherlands Sotheby's International Realty
Prix demand造3.695.000 k.k.
Superficie du terrain2.210 m²
Surface habitable586 m²

Contact Netherlands Sotheby's International Realty

Aan de Groot Haesebroekseweg 61 te Wassenaar ligt dit heerlijke familiehuis, in 1929 gebouwd onder architectuur van Marinus van de Wall welke bekend is van zijn prachtige Engelse landhuisstijl. Het landhuis is door de huidige eigenaren in 2015 volledig en luxueus gerenoveerd en aangepast aan de hedendaagse eisen, zonder oog te verliezen voor de vele authentieke details, welke nu prachtig tot hun recht komen. Eindelijk een huis waar u zo in kan zonder dat u eerst een grondige renovatie te wachten staat.
Het landhuis heeft maar liefst 586 m2 woonoppervlak en is gelegen op een perceel van ruim 2.200 m2 eigen grond met een prachtig aangelegde tuin met terras op het zuiden!

Indeling:

Bij binnenkomst valt de ruime imposante entree op met prachtig gedecoreerde royale hal, trappenhuis, garderobe en toilet.
Aan de voorzijde rechts is een heerlijk home office gelegen, hier naast de zitkamer met aparte tv/speelkamer, kleinere 2e zitkamer, ruime eetkamer grenzend aan riante woonkeuken met spoeleiland en bar, aparte eethoek. Allemaal met toegang tot het heerlijke terras. De keuken beschikt over diverse professionele inbouwapparatuur.
Vanuit de keuken via een hal met toilet toegang tot bijkeuken/mudroom en de inpandige voormalige garage/berging.

1e verdieping:
De ruime overloop geeft toegang tot 5 slaapkamers.
De masterbedroom is zelfstandig en heeft een en-suite badkamer met aangrenzende walk-in-closet en een inpandig balkon. Slaapkamers 2 en 3 hebben elk een eigen badkamer met douche, wc en wastafel.
Slaapkamers 4 en 5 delen de vierde, complete badkamer. Tevens bevindt zich op deze verdieping een ruime laundry.

2e verdieping:
Overloop met toegang tot nog eens 2 slaapkamers (6 en 7), keuken/pantry (zeer geschikt voor een au-pair), een complete badkamer, een zeer royale multipurpose ruimte met grote berging.

Kelder:
Deze grote kelder is verdeeld in 4 ruimtes, waarvan één ruimte gebruikt wordt als stookruimte/technische ruimte.

Tuin:
De goed onderhouden en zeer fraai aangelegde tuin heeft een groot terras op het zuidoosten over de volle breedte van het huis. De tuin is voorzien van een besproeiingsinstallatie met eigen bron.

Bijzonderheden
• Bouwjaar 1929, onder architectuur van Marinus van de Wall
• 2015 grondige renovatie
• In zeer goede staat van onderhoud
• energielabel C

ID de propriétéNY100023
Prix demand造3.695.000 k.k.
Type de maisonVilla
Surface habitable586 m²
Superficie du terrain2.210 m²
Année de construction1929
Année de rénovation -
Chambres à coucher9
Salles de bains4
Garages1
EnergielabelC

Netherlands Sotheby's International Realty Emmalaan 23, 1075 AT Amsterdam

  • Lundi - VendrediOuvert du 09.00 - 17.00
  • Samedi - DimancheFermé

Contact Netherlands Sotheby's International Realty